Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 30 ml

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum er en sprudlende og energisk duft til kvinder. Med noter af saftig citrus bringer denne parfume en friskhed, der passer perfekt til solrige dage.

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 30 ml koster lige nu 377 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 355 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 355 kr (09. april 2026) og 395 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 377 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Edp Spray
377 kr
+ 39 kr fragt
Total: 416 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh EDP 30 ml
397 kr
+ 39 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau De Parfum 30 ml
442 kr
Total: 442 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau De Parfum 30 ml
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Edp 30ml
548 kr
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.1%

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne