Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau de Toilette er en livlig og frugtagtig duft, der bringer glæde med noter af grape, bær og jasmin. Perfekt til kvinden, der ønsker en sprudlende og let duft, der stråler af solgylden energi i hverdagen.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh koster lige nu 521 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (17. juli 2026) og 676 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT 125 ml
709 kr
+ 79 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette For Women 125ml
748 kr
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT For Women 125 ml
753 kr
+ fri fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Eau so fresh 125 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau De Toilette 125 ml
1.050 kr
+ fri fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Edt 125ml
1.195 kr
Total: 1.195 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 21.7%

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne