Marc Jacobs Daisy 50 ml

Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette er en elegant dameparfume, der byder på en frisk og blomstret duft. Perfekt til både hverdag og særlige anledninger, komplimenterer denne parfume din femininitet med sin subtile og forførende aroma. En ideel ledsager til kvinden, der ønsker at tilføje et strejf af luksus til sin duftgarderobe.

Marc Jacobs Daisy 50 ml koster lige nu 377 kr. En stigning på 27,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 295 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 295 kr (19. maj 2026) og 415 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 377 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 50 ml
377 kr
+ 39 kr fragt
Total: 416 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy 50 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marc Jacobs Daisy Edt 50ml
406 kr
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 50 ml dameparfume
439 kr
+ 79 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Eau De Toilette 50 ml
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Eau De Toilette For Women 50ml
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Dameparfume Daisy Edt 50 Ml
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Marc Jacobs Daisy EDT 50 ml.
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Edt 50ml
695 kr
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne