MAM Electric Sterilisator og Flaskevarmer

MAM Electric Sterilisator og Express Flaskevarmer gør hverdagen lettere ved at tage sig af opvarmning, optøning og sterilisering af MAM-flasker, normale flasker og babymad. Med denne kompakte alt-i-en løsning kan du hurtigt og sikkert sikre hygiejnen for dit barn.

MAM Electric Sterilisator og Flaskevarmer koster lige nu 706 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 692 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 692 kr (16. april 2026) og 706 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 706 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
6in1 sterilisator & flaske varmer
706 kr
+ fri fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mam 6in1 Sterilisator & Flaskevarmer
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
MAM 6-i-1 Sterilisator/Flaskevarmer Hvid
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Byhappyme Danmark favicon
Byhappyme Danmark
Mam, Elektrisk Sterilisator Og Ekspres Flaskevarmer
950 kr
+ 38 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
MAM 6in1 Electric Steriliser & Bottle Warmer
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: MAM
Kategori: Flaskevarmere og -sterilisering