Makita Multicutter DTM51ZJ

Makita DTM51ZJ multicutter er ideel til krævende skære- og slibeopgaver på byggepladsen eller i hjemmet. Udstyret med en praktisk quick skifte-funktion for let udskiftning af knive og et gummibelagt greb for øget komfort. LED-lys og batteriindikator sørger for effektivt arbejde, selv under vanskelige lysforhold.

Makita Multicutter DTM51ZJ koster lige nu 1.529 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.513 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.513 kr (13. juni 2026) og 1.650 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.529 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v multicutter quick shift li-ion i kuffert dtm51zj
1.529 kr
+ fri fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita multicutter 18V u. batteri
1.529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Multicutter 18V DTM51ZJ
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Multicutter 18V. Med MAKPAC kuffert. Uden batteri & lader. DTM51ZJ
2.095 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.174 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita multicutter 18 volt
2.745 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Multicutter 18 Volt uden batteri
2.835 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Multifunktionelle værktøjer