Makita Kompakt Bajonetsav 18 Volt

Makita Kompakt Bajonetsav 18V er ideel til præcise skæreopgaver. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Brugervenligt design sikrer nem håndtering og præcision i arbejdet, selv uden batteri.

Makita Kompakt Bajonetsav 18 Volt koster lige nu 1.147 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.131 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.131 kr (15. april 2026) og 1.147 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.147 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DJR188 Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v bajonetsav djr188z solo kulfri u/batterier, lader og kuffert
1.353 kr
+ fri fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita kompakt bajonetsav, 18V u. batteri
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DJR188 Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Kompakt Bajonetsav uden batteri på 18 volt
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bajonetsav 18V DJR188Z
1.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Kompakt Bajonetsav 18 Volt uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Dobbeltrettede save