Makita HR2470

4.7 (2 anmeldelser)
Makita HR2470
Bedste pris
Stabil pris
1.025kr
2.199 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita HR2470 er en alsidig bore-/mejselhammer med 780W motor og 2.4 Joule slagkraft. Perfekt til krævende opgaver i beton og murværk. Komfortabelt gummihåndtag og justerbar mejselindstilling sikrer præcision og brugervenlighed.

Makita HR2470 koster lige nu 1.025 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.045 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.025 kr (16. juli 2026) og 1.045 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.025 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita HR2470 Roterende hammer 780W med ledning 2.4Joule
1.025 kr
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 780 W bore-/mejselhammer SDS-Plus HR2470
1.043 kr
+ fri fragt
Total: 1.043 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita HR2470 Roterende hammer 780W med ledning 2.4Joule
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita Borehammer SDS+ 780W 230V
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita SDS+ bore-/mejselhammer 780w/230V
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita bore-/mejselhammer SDS+ 780 watt
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bore-/mejselhammer Sds Plus HR2470
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Bore- og mejselhammer 780W. SDS PLUS uden bor og kuffert. HR2470
2.009 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.058 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Bore-/Mejselhammer SDS+ 780 watt, 230 volt
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
drivkraft: Kablet
funktioner: Boresæt
type: Borehammer