Makita DUR369AZ

4.6 (468 anmeldelser)

Makita DUR369AZ er en kraftfuld elektrisk buskrydder med en kulfri motor, der sikrer effektiv rydning af græs og kantklipning. Den bruger to 18V LXT-batterier for at opnå en samlet spænding på 36V. Med tre justerbare hastigheder kan du tilpasse ydelsen efter opgaven.

Makita DUR369AZ koster lige nu 3.284 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.121 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.121 kr (18. april 2026) og 3.284 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.284 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DUR369AZ Buskrydder Elektrisk 4600/5500/7000opm
3.284 kr
Total: 3.284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DUR369AZ Buskrydder Elektrisk 4600/5500/7000opm
3.829 kr
+ fri fragt
Total: 3.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Buskrydder 2x18v DUR369AZ
4.150 kr
+ fri fragt
Total: 4.150 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DUR369AZ græstrimmer 2x18V u. batteri
4.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Maki Akku-Freischneider DUR369AZ 2x18V
5.487 kr
+ fri fragt
Total: 5.487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Ukrudtstrimmer