Makita DUB184Z

4.6 (1 anmeldelse)
Makita DUB184Z
Bedste pris
Faldet 5.3%
913kr
1.700 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DUB184Z akku løvblæser er en kraftfuld og støjsvag løsning til både byggeri og havearbejde. Med en kulfri motor leverer den op til 780 m³/h luftstrøm og en lufthastighed på 187,6 km/h, hvilket gør den ideel til krævende opgaver. Designet til 18V LXT-batterier, giver den optimal mobilitet uden ledninger.

Makita DUB184Z koster lige nu 913 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.113 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 913 kr (16. juli 2026) og 1.113 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 913 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita Løvblæser LXT DUB184Z 18V Intet batteri
913 kr
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v løvblæser dub184z solo
1.051 kr
+ fri fragt
Total: 1.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Løvblæser 18v DUB184Z
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita Løvblæser LXT DUB184Z 18V Intet batteri
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Makita lvblser 18V DUB184Z uden batteri og lader
1.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Løvblæser 18V DUB184Z uden batteri & lader
1.700 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Løvblæsere
energikilde: El
funktioner: Ledningsfri