Makita DTW700Z

Bedste pris
Stabil pris
1.651kr
3.119 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DTW700Z slagnøgle tilbyder en imponerende kraft med sit maksimale drejningsmoment på 700Nm. Det kompakte design på kun 170 mm kombineret med en let vægt gør den ideel til professionelle arbejdsopgaver, hvor plads er en mangelvare. Med et robust 1/2" kvadratisk drev er den velegnet til krævende opgaver uden at gå på kompromis med komfort.

Makita DTW700Z koster lige nu 1.651 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.651 kr (08. april 2026) og 1.651 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.651 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DTW700Z Slagnøgle 1/2" kvadratisk drev
1.651 kr
Total: 1.651 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v slagskruenøgle kompakt 1/2 dtw700z 700nm solo u/batterier og lader
1.718 kr
+ fri fragt
Total: 1.718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DTW700Z Slagnøgle 1/2 kvadratisk drev
2.179 kr
+ fri fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita slagnøgle 700Nm 18V u. batteri
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Slagnøgle 700nm 18v DTW700Z
2.650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Slagnøgle 700Nm 18V
2.992 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita slagnøgle 18V, 700Nm, kompakt 170mm, LED, uden batteri & lader, DTW700Z
3.119 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Slagskruenøgler