Makita DPB184Z

4.4 (5 anmeldelser)
Makita DPB184Z
Bedste pris
Stabil pris
2.539kr
4.099 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Makita DPB184Z er en kompakt, batteridrevet båndsav ideel til præcis skæring af rør og fiberforstærkede slanger. Med en vægt på kun 3,6 kg og en trykstøbt aluminiumsramme er den let at håndtere. Saver rør op til 51 mm uden behov for skæreolie eller voks og er udstyret med en integreret LED-lampe for bedre synlighed.

Makita DPB184Z koster lige nu 2.539 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.539 kr (15. april 2026) og 2.539 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.539 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v båndsav dpb184z solo
2.539 kr
+ fri fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Makita bndsav 18V, DPB184Z
2.539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DPB184Z båndsav, 18V u. batteri
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita båndsav 18V, integreret LED lampe, uden batteri & lader, DPB184Z
3.328 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.407 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Båndsav 18v DPB184Z
4.099 kr
+ fri fragt
Total: 4.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Båndsave
funktioner: Bærbar, Ledningsfri
materialeanvendelse: Metal
motortype: Børsteløs
strømtype: Elektrisk