Makita DPB183Z

4.6 (22 anmeldelser)

Makita DPB183Z er en transportabel båndsav, der giver effektiv ledningsfri skæring. Den robuste aluminiumsramme og variable hastighed gør den ideel til præcise opgaver som skæring af rør og fiberforstærkede slanger.

Makita DPB183Z koster lige nu 2.522 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.394 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.394 kr (08. april 2026) og 2.522 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.522 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DPB183Z Transportabel båndsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.522 kr
Total: 2.522 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Maki Akku-Bandsäge DPB183Z 18 V
2.740 kr
+ fri fragt
Total: 2.740 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bndsav 18V Makita, DPB183Z
2.740 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DPB183Z Transportabel båndsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.969 kr
+ fri fragt
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DPB183Z båndsav, 18V u. batteri
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Båndsav 18V DPB183Z med integreret LED lampe, lev. uden batteri & lader
3.223 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.302 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Båndsav 18v DPB183Z
5.099 kr
+ fri fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Båndsave
funktioner: Bærbar, Ledningsfri
materialeanvendelse: Metal
motortype: Børsteløs
strømtype: Elektrisk