Makita DPB180Z

4.5 (8 anmeldelser)
Makita DPB180Z
Bedste pris
Stabil pris
3.069kr
5.099 krSPAR 40%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Makita DPB180Z er en kraftfuld båndsav, ideel til præcis skæring af rør og fiberforstærkede slanger. Den har en forstærket trykstøbt aluskjold, indbygget LED-lys og justerbar klingehastighed, der gør arbejdet nemt og effektivt. Med gummibelagt greb sikres komfort under brug. Den kan skære op til 120 mm uden problemer.

Makita DPB180Z koster lige nu 3.069 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.069 kr (08. april 2026) og 3.069 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.069 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Makita 18V akku bndsav, DPB180Z
3.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v båndsav li-ion dpb180z
3.095 kr
+ fri fragt
Total: 3.095 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DPB180Z båndsav, 18V u. batteri
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita båndsav 18V DPB180Z , skærer op til 120mm, uden batteri & lader
3.639 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.718 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Båndsav 18V DPB180Z
5.099 kr
+ fri fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Båndsave
funktioner: Bærbar, Ledningsfri
spænding: Spænding: 18 V
strømtype: Elektrisk