Makita DJV185Z

4.5 (259 anmeldelser)
Makita DJV185Z
Bedste pris
Faldet 11.1%
1.109kr
2.078 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DJV185Z er en kraftfuld 18V stiksav med kulfri motor, der sikrer lang levetid og effektiv ydeevne. Med 3 pendulindstillinger kan du tilpasse skærehastigheden til materialet, og det værktøjsfrie klingeskift gør det nemt at skifte klinge hurtigt. Den elektroniske tænd/sluk knap og den firkantede hoppestang sikrer præcise og lige snit, hvilket gør den ideel til både professionelle og gør-det-selv-projekter.

Makita DJV185Z koster lige nu 1.109 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.247 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.109 kr (16. juli 2026) og 1.247 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.109 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DJV185Z Stiksav 18V 400W
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Makita Stiksav Djv185z Pendulum 18v Uden Batteri Og Lader
1.360 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DJV185Z Stiksav 18V 400W
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Stiksav LXT® DJV185Z
1.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita DJV185Z Jigsaw 18V
1.771 kr
+ fri fragt
Total: 1.771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita stiksav 18V DJV185Z, 3 pendulinst., lev. u/batteri & lader
2.078 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.157 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.1%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Dekupørsave
funktioner: Ledningsfri