Makita DJV184Z

4.7 (34 anmeldelser)
Makita DJV184Z
Bedste pris
Stabil pris
1.109kr
2.814 krSPAR 61%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DJV184Z er en kraftfuld, batteridrevet stiksav, ideel til både professionelle og DIY-entusiaster. Den kulfrie motor sikrer lang levetid og høj ydeevne, mens det ergonomiske bøjlegreb giver optimal kontrol. Med fire pendulindstillinger og værktøjsfrit klingeskift kan du hurtigt tilpasse værktøjet til dine behov.

Makita DJV184Z koster lige nu 1.109 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.109 kr (17. april 2026) og 1.109 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.109 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DJV184Z Stiksav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita DJV184Z jig saw cordless
1.162 kr
+ fri fragt
Total: 1.162 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita DJV184Z Stiksav Med batteri Intet batteri
1.239 kr
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DJV184ZJ Stiksav Batteri og lader ikke inkluderet
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DJV184Z stiksav 18V, u. batteri
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Stiksav LXT DJV184Z
2.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita DJV184Z stiksav 18V, u. batteri
2.814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita DJV184Z stiksav 18V, u. batteri
2.814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Dekupørsave
funktioner: Ledningsfri