Makita DJR187Z

Makita DJR187Z er en kompakt og kraftfuld 18V bajonetsav, designet til præcise skæreopgaver. Den er udstyret med en kulløs motor, der tilbyder to hastigheder og nemt klingeskift uden værktøj. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster, leveres den uden batteri.

Makita DJR187Z koster lige nu 1.439 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.364 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.364 kr (08. april 2026) og 1.497 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.439 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v bajonetsav DJR187Z solo kulfri u/batterier, lader og kuffert
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DJR187Z Bajonetsav intet batteri
1.497 kr
Total: 1.497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DJR187Z Bajonetsav intet batteri
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita bajonetsav, kulløs, 18V u. batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Bajonetsav uden batteri på 18 volt
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bajonetsav 18V DJR187Z
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bajonetsav 18V Li-Ion Djr187Z Ubl
2.377 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.416 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Bajonetsav 18 Volt uden batteri
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Bajonetsav 18V. Uden batterier, lader og kuffert. DJR187Z
2.655 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.734 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Dobbeltrettede save