Makita DJR186 Bajonetsav

Makita DJR186 er en kraftfuld bajonetsav, ideel til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Den er ledningsfri og kendetegnet ved ny vertikal gearkonstruktion, der sikrer præcision og nem betjening. Savens letvægtsdesign og værktøjsfrie klingeskift gør den nem at bruge i mange forskellige arbejdstyper.

Makita DJR186 Bajonetsav koster lige nu 879 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 867 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 867 kr (01. maj 2026) og 893 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Bajonetsav 18V Li-Ion DJR186Z
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DJR186 Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
892 kr
Total: 892 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DJR186 Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita bajonetsav, 18V u. batteri
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Bajonetsav uden batteri på 18 volt
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bajonetsav 18V DJR186Z
1.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Bajonetsav 18 Volt uden batteri
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Dobbeltrettede save