Makita DHS680Z Rundsav

4.8 (1 anmeldelse)

Makita DHS680Z Rundsav kombinerer kraft og præcision i en batteridrevet enhed, ideel til både professionelle og gør-det-selv projekter. Med en klinge på Ø165 mm og en skæredybde på 57 mm, er den perfekt til præcisionsskæring i træ. Den kulløse motor sikrer længere driftstid, mens funktioner som LED lys og overbelastningsbeskyttelse øger brugervenligheden.

Makita DHS680Z Rundsav koster lige nu 1.621 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.561 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.561 kr (17. april 2026) og 1.621 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.621 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DHS680Z Rundsav 18V
1.621 kr
Total: 1.621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita DHS680Z 18V Rundsav uden batterier og lader
1.716 kr
+ fri fragt
Total: 1.716 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DHS680Z LXT rundsav, 18V uden batteri, Ø165mm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita DHS680Z LXT rundsav, 18V uden batteri, Ø165mm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Makita DHS680Z LXT rundsav, 18V uden batteri, Ø165mm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita DHS680Z LXT rundsav, 18V uden batteri, Ø165mm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Rundsav 165/57 18V DHS680Z
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DHS680Z Rundsav 18V
2.039 kr
+ fri fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Rundsav 18V. Uden batterier, lader & kuffert. DHS680Z
2.776 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.855 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita DHS680Z LXT rundsav, 18V uden batteri, Ø165mm
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte
funktioner: Ledningsfri