Makita DHR243Z

4.8 (549 anmeldelser)
Makita DHR243Z
Bedste pris
Stabil pris
1.631kr
4.199 krSPAR 61%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DHR243Z er en kraftfuld 18V bore- og mejselhammer, ideel til både professionelle og gør-det-selv entusiaster. Udstyret med en effektiv kulfri motor og SDS-plus opsætning, sikrer denne model en effektiv bore- og mejseloplevelse. Det vibrationsdæmpende greb og overbelastningsbeskyttelse gør det lettere at arbejde komfortabelt og sikkert i længere tid.

Makita DHR243Z koster lige nu 1.631 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.775 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.631 kr (16. juli 2026) og 1.775 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.631 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DHR243Z Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 2Joule
1.631 kr
Total: 1.631 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Bore-/mejselhammer DHR243Z uden batteri
1.853 kr
+ fri fragt
Total: 1.853 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DHR243Z Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 2Joule
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita DHR243Z Roterende hammer Intet batteri 2Joule
2.116 kr
Total: 2.116 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita SDS+ LXT borehammer 18V u. batteri
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Makita borehammer 18V, DHR243Z, kulls motor, SDS-plus
2.941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Borehammer 18V DHR243Z
4.199 kr
+ fri fragt
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
drivkraft: Ledningsfri
farve: Black
funktioner: Børsteløs motor, Litium-ion-batteri
type: Borehammer