Makita DHR243RTJ

Bedste pris
Stabil pris
3.378kr
7.799 krSPAR 57%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DHR243RTJ er en pålidelig borehammer designet til professionelle og entusiastiske gør-det-selv-folk. Udstyret med en kulfri motor og SDS-plus funktionalitet, leveres den med to 18V batterier, der sikrer effektiv drift. Med sit vibrationsdæmpende greb er den ideel til både lange og krævende opgaver.

Makita DHR243RTJ koster lige nu 3.378 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.378 kr (11. april 2026) og 3.378 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.378 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DHR243RTJ Borehammer 2 batterier inkluderet 18V 2Joule
3.378 kr
Total: 3.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v borehammer sds-plus dhr243rtj kulfri
3.980 kr
+ fri fragt
Total: 3.980 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DHR243RTJ Borehammer 2 batterier inkluderet 18V 2Joule
4.359 kr
+ fri fragt
Total: 4.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita borehammer SDS+ med lader og 2 batterier
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita SDS+ borehammer med batterier 2 x 18V/5,0ah
5.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Borehammer SDS+ m/batterier 2 x 18 Volt/5,0 Ah
6.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Borehammer 18V 5 DHR243RTJ
7.799 kr
+ fri fragt
Total: 7.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner