Makita DHP484RT3J

5.0 (1 anmeldelse)
Makita DHP484RT3J
Bedste pris
Stabil pris
3.299kr
4.573 krSPAR 28%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Makita DHP484RT3J er en kraftfuld, kulfri slagboremaskine designet til krævende skrue- og boreopgaver. Med sit 2-gear system, indbygget LED-lys og 21 momentindstillinger, får du optimal fleksibilitet og præcision. Ideel til professionelle og gør-det-selv folk, som har brug for holdbarhed og ydeevne.

Makita DHP484RT3J koster lige nu 3.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (08. april 2026) og 3.299 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.299 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DHP484 Slagboremaskine 3 batterier inkluderet 18V
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v slagboremaskine dhp484rt3j 3x5,0ah
3.369 kr
+ fri fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DHP484 slagboremaskine m. 3 x 18V/5,0Ah batterier
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Kompakt Slagboremaskine med batterier 3 x 18 Volt/5,0 Ah
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Slagboremaskine 18v 5,0ah DHP484RT3J
3.750 kr
+ fri fragt
Total: 3.750 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Kompakt Slagboremaskine m/batterier 3 x 18 Volt/5,0 Ah
4.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita slagboremaskine 18V DHP484RT3J, inkl. kuffert, 3 stk 5,0Ah batterier & lader
4.573 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.652 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 13 mm
drivkraft: Ledningsfri
funktioner: Børsteløs motor
spænding: 18 V