Makita DGA506Z

4.7 (396 anmeldelser)

Makita DGA506Z vinkelsliberen er designet til både professionelle og hobbybrugere. Med en kulfri motor og anti-genstartsfunktion leverer den pålidelig ydeevne og sikkerhed. Dens 125 mm skæreskive kombineret med overbelastningsbeskyttelse gør den ideel til præcisionsarbejde i krævende miljøer.

Makita DGA506Z koster lige nu 1.131 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 961 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 961 kr (24. april 2026) og 1.131 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.131 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DGA506Z Vinkelsliber 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.131 kr
Total: 1.131 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita vinkelsliber 125 mm 18v
1.156 kr
+ fri fragt
Total: 1.156 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DGA506Z Vinkelsliber 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita vinkelsliber 125mm u.batteri
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita vinkelsliber 18 volt Ø125 mm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Vinkelsliber 125mm 18V DGA506Z
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Vinkelsliber 125 mm, 18 volt, uden batteri
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Vinkelsliber 18V. 125mm. Uden batteri & lader. DGA506Z
2.135 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.214 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.7%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Slibemaskiner
funktioner: Ledningsfri
type: Vinkelsliber