Makita DDF484T

4.7 (11 anmeldelser)

Makita DDF484T er en kompakt og kraftfuld bore-/skruemaskine designet til alsidig brug. Med sin kulfri motor og to gear kan den håndtere krævende skrue- og boreopgaver. Dens handy design og bælteclips gør den let at transportere og opbevare under arbejdet.

Makita DDF484T koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.669 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.669 kr (08. april 2026) og 1.699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita bore og skruemaskine, 18V med 1 x 5,0Ah batteri
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v bore-/skruemask ddf484t kulfri 1x5,0ah
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Makita bore og skruemaskine, 18V med 1 x 5,0Ah batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita bore og skruemaskine, 18V med 1 x 5,0Ah batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bore-/skruemaskine 18v 5,0ah DDF484T
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita bore og skruemaskine, 18V med 1 x 5,0Ah batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita bore-/skruemaskine 18V DDF484T inkl. 1x5,0Ah batteri
2.249 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.328 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita bore og skruemaskine, 18V med 1 x 5,0Ah batteri
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 13 mm
drivkraft: Ledningsfri
funktioner: Børsteløs motor
type: Standardboremaskine