Makita DDF484RT3J

Bedste pris
Stabil pris
2.868kr
4.799 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita DDF484RT3J er en kompakt og kraftfuld bore-/skruemaskine, ideel til professionelle. Den kulløse motor sikrer længere levetid, og 18V batterierne giver høj ydeevne. Designet med et praktisk pistolgreb, der gør den behagelig at bruge i længere perioder.

Makita DDF484RT3J koster lige nu 2.868 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.868 kr (08. april 2026) og 2.868 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.868 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DDF484RT3J Bore-/skruemaskine 18V 3 batterier inkluderet
2.868 kr
Total: 2.868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v bore-/skruemaskine ddf484rt3j 3x5,0ah kulfri
3.345 kr
+ fri fragt
Total: 3.345 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita kompakt bore-skruemaskine med batterier 3 x 18V/5,0ah
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Kompakt Bore/Skruemaskine med batterier 3 x 18 Volt/5,0 Ah
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bore-/skruemaskine 18v 5,0ah DDF484RT3J
3.850 kr
+ fri fragt
Total: 3.850 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Kompakt Bore/Skruemaskine m/batterier 3 x 18 Volt/5,0 Ah
4.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner