Makita DDF482Z

4.5 (1 anmeldelse)

Makita DDF482Z er en robust 18V bore-/skruemaskine ideel til både professionelle og gør-det-selv håndværkere. Med nøgleløs borepatron, 2 gear og et maks. moment på 62 Nm, håndterer den effektivt forskellige skrue- og boreopgaver. Den indbyggede LED-lampe sikrer optimal synlighed under arbejdet.

Makita DDF482Z koster lige nu 558 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (20. maj 2026) og 558 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DDF482Z Bore-/skruemaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
558 kr
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18 V Batteridrevet Bore-/skruemaskine DDF482Z
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita Borrskruvdragare DDF482Z
690 kr
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DDF482Z Bore-/skruemaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Bore-/skruemask 18V DDF482Z
1.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Bore- og skruemaskine 18V. Uden batterier & lader. DDF482Z
1.438 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.517 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatrontype: Borepatron uden nøgle
drivkraft: Ledningsfri
funktioner: Litium-ion-batteri
type: Standardboremaskine