Makita DCG180ZX

4.8 (142 anmeldelser)

Makita DCG180ZX er en kraftfuld fugepistol designet til præcis og effektiv påføring af fugemasse. Den kulfrie motor sikrer langvarig brug og effektiv ydeevne. Med justerbar hastighed i fem trin og trykstop-funktion minimeres spild, hvilket gør den ideel til både professionelle og avancerede hobbybrugere.

Makita DCG180ZX koster lige nu 1.757 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.753 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.753 kr (08. april 2026) og 1.784 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.757 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DCG180ZX Fugepistol uden 18V batteri
1.757 kr
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DCG180ZX Fugepistol uden 18V batteri
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita fugepistol 18V u. batteri
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v fugepistol dcg180zx solo kulfri
2.492 kr
+ fri fragt
Total: 2.492 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita Fugepistol uden batteri på 18 volt
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Fugepistol 18V DCG180ZX
2.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fugepistol 18V Til 300/600 Dcg180Zx Ubl
2.845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.884 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Fugepistol 18V. Uden batteri & lader. DCG180ZX
3.151 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.230 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita Fugepistol 18 Volt uden batteri
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Stemmeværktøjer
funktioner: Batteridrevet
type: Pistol