Makita DC18RD

Makita DC18RD er en dobbelt oplader designet til at imødekomme dine behov med mange maskiner. Den lader to batterier samtidig, hvilket gør den ideel til travle arbejdsdage. Med aktiv køling og smart ladeprofil sikrer denne oplader hurtig og skånsom opladning, der beskytter batterierne mod unødigt slid.

Makita DC18RD koster lige nu 691 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 629 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (26. april 2026) og 717 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 691 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Oplader til 2 x 14,4V / 18V LXT-batterier
691 kr
+ 39 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita DC18RD Batterioplader 14,4V / 18V
862 kr
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita DC18RD lader til LXT-batterier, 2 porte
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita 2-port Lader Dc18rd 196933-6
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dobbelt lynlader DC18RD, 14,4-18V, med USB Makita
1.189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita DC18RD lader til LXT-batterier, 2 porte
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Makita DC18RD lader til LXT-batterier, 2 porte
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita DC18RD lader til LXT-batterier, 2 porte
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
2-Port Lader Dc18Rd
1.275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita DC18RD lader til LXT-batterier, 2 porte
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DC18RD Batterioplader 7.2 18V
1.968 kr
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DC18RD Batterioplader 7.2 18V
2.339 kr
+ fri fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Elektrisk værktøj opladere