Makita DBO180Z

4.8 (1 anmeldelse)

Makita DBO180Z er en kompakt akku-excentersliber, der passer perfekt til slibning og polering af forskellige materialer. Den har tre hastighedsindstillinger og en 125 mm slibeskive med velcro fastgørelse, hvilket gør den ideel til præcisionsarbejde. En indbygget støvudsugning øger komforten ved længere brug.

Makita DBO180Z koster lige nu 692 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 651 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 651 kr (03. maj 2026) og 692 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 692 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18v excentersliber 125mm li-ion solo dbo180z
692 kr
+ 39 kr fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita DBO180Z Sliber med tilfældigt kredsløb
779 kr
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita DBO180Z Excentersliber
785 kr
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita DBO180Z Excentersliber
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita excentersliber Ø125 18V u. batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Excentersliber 125mm 18V DBO180Z
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita excentersliber, 18V uden batteri, Ø125
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita excentersliber, 18V uden batteri, Ø125
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Excentersliber 125Mm 18V Li-Ion Ubl
1.345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Excentersliber 18V. 125 mm. Uden lader, batteri samt kuffert. DBO180Z
1.485 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.564 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita excentersliber, 18V uden batteri, Ø125
2.055 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Sandpapirmaskiner
energitype: Ledningsfri
funktioner: Med støvsamler, Tilfældig rotation
type: Orbital