Makita BL1860B

4.5 (9 anmeldelser)

Makita BL1860B er et højtydende 18V 6,0Ah Li-Ion batteri, der passer perfekt til dit Makita LXT-værktøj. Med en indbygget indikator kan du nemt aflæse batteriets opladningsniveau, hvilket sikrer dig optimal ydeevne til maskiner med højt energiforbrug. Opladningstiden er ca. 55 minutter med en hurtig oplader.

Makita BL1860B koster lige nu 623 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 616 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 616 kr (02. maj 2026) og 655 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 623 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita BL1860B Akku 18V / 6,0Ah Li-Ion batteri
623 kr
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita 18 V batteri BL1860B 6 Ah
642 kr
+ 39 kr fragt
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Li-ion Batteri 18V, 6,0Ah LXT 197422
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita BL1860B Akku 18V / 6,0Ah Li-Ion batteri
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Makita LXT batteri, 18V/6,0 Ah
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita LXT batteri, 18V/6,0 Ah
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita LXT batteri, 18V/6,0 Ah
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Makita LXT batteri, 18V/6,0 Ah
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita 197422-4 Batteri Li-ion 6Ah
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita LXT batteri, 18V/6,0 Ah
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita batteri 18V BL1860B 18V, 6,0Ah til LXT maskiner
1.210 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Makita batteri 18V
1.229 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Elektrisk værktøj batterier