Makita BL1850B Batteri

4.6 (11 anmeldelser)
Makita BL1850B Batteri
Bedste pris
Stabil pris
516kr
1.148 krSPAR 55%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Makita BL1850B er et robust batteri, der passer til LXT værktøjer med højt energiforbrug. Med dens 18V og 5,0Ah kapacitet sikrer det lang driftstid, og ladeindikatoren gør det nemt at holde styr på opladningen. Perfekt til både professionelle og hjemmeprojekter.

Makita BL1850B Batteri koster lige nu 516 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 526 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (13. maj 2026) og 526 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita BL1850B Batteri Li-ion 5Ah
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita BL1850B Battery LXT 18 V 5 Ah Li-ion
533 kr
+ 39 kr fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Batteri 5,0Ah LXT® 197280-8 18V
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita BL1850B Batteri Li-ion 5Ah
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Makita BL1850B Batteri Litiumion 5Ah
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita LXT batteri 1 x 18V/5,0Ah
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Batteri 18V 5,0Ah Li-Ion Bl1850B
946 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita batteri 18V BL1850B 5,0Ah til LXT værktøj
1.148 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Elektrisk værktøj batterier