Makita BL1840B 18V 4.0Ah Batteri 2 Pack

Bedste pris
Stabil pris
1.060kr
1.515 krSPAR 30%
hos Bolig Produkter
På lagerLaveste

Makita BL1840B er et kraftfuldt batterisæt bestående af to 18V, 4.0Ah Li-ion batterier. Med den indbyggede indikator kan du nemt følge med i opladningsstatus, hvilket gør dem ideelle til alle dine Makita 18V elværktøjer. Batterierne sikrer pålidelig strøm til dine projekter, både hjemme og på byggepladsen.

Makita BL1840B 18V 4.0Ah Batteri 2 Pack koster lige nu 1.060 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.060 kr (20. marts 2026) og 1.060 kr (20. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.060 kr hos Bolig Produkter.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig Produkter favicon
Bolig Produkter
2 Stk MAKITA LXT 18 VOLT 4.0 AH LITHIUM ION BATTERI ORGINAL
1.060 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Akku Bl1840b 4.0ah Li-ion 2 Stk 197273-5. UDG.
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Makita LXT batterier 2 x 18V/4,0Ah
1.215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita BL1840B 18V 4.0Ah 2 Pack
1.256 kr
+ fri fragt
Total: 1.256 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Makita batteri, 18V, 4,0Ah, 2 stk. BL1840B Li-ion slide-batteri med indikator
1.324 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.363 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Makita batterierr, 2 x 18 Volt/4,0 Ah
1.415 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.454 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Batteri 2Xbl1840B 18V 4,0Ah Med Indikat.
1.418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Makita Batteri 18V. 2 stk. 4,0Ah Li-ion slide-batteri med indikator. BL1840B
1.474 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.553 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Makita batterier 18 volt 2 x 18 Volt/4,0 Ah
1.515 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.554 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Elektrisk værktøj batterier