Makita 191A24-4

4.8 (111 anmeldelser)

Oplev effektiv opladning med Makita 191A24-4 sæt, der indeholder en kraftfuld BL1830B 18V batteri og hurtig DC18RC oplader. Ideel til krævende opgaver med trådløst værktøj, sikrer det pålidelige sæt høj ydeevne og lang levetid.

Makita 191A24-4 koster lige nu 599 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 537 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (21. april 2026) og 599 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Makita Batterioplader + Batteri BL1830B + DC18RC
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Makita Energy Kit 191A24-4 BL1830B + DC18RC
602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Makita Batterioplader + Batteri BL1830B + DC18RC
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig Produkter favicon
Bolig Produkter
Makita batterisæt BL1830B + DC18RC
900 kr
+ 59 kr fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Makita Batteripk. 1xbl1830b+1xdc18rc 191A24-4
940 kr
+ 49 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Elektrisk værktøj batterier