Magna-tiles Clear 100 Dele

4.9 (1 anmeldelse)
Magna-tiles Clear 100 Dele
Bedste pris
Stabil pris
649kr
1.374 krSPAR 53%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Magna-tiles Clear magnetsæt med 100 dele inviterer børn til at udforske kreativ byggeleg. Perfekt til at udvikle fantasien og forståelsen for geometri.

Magna-tiles Clear 100 Dele koster lige nu 649 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 656 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (18. april 2026) og 656 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Magna-Tiles I klare transparente farver 100 stk
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Magna Tiles MAGNA-TILES Klassisk sæt med 100 dele
846 kr
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Magna-tiles Magnetsæt Clear
880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Magna-Tiles Magnetsæt 100 Dele
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Magna-Tiles 100 stk. Transparent
1.374 kr
+ fri fragt
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: magna tiles
Kategori: Konstruktionssæt