Magna-Tiles Castle Deluxe 48 dele

Magna-Tiles Castle Deluxe er et kreativt magnetsæt, der lader børn bygge magiske slotte med 48 farverige dele. Med funktionelle elementer som en fæstningsbro og spiraltrapper, kan fantasien få frit spil. Det er perfekt til timevis af sjov og lærerig leg.

Magna-Tiles Castle Deluxe 48 dele koster lige nu 481 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 460 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 460 kr (14. maj 2026) og 521 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 481 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Magna-Tiles Deluxe Slot 48 stk
481 kr
+ 39 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Magna Tiles MAGNA-TILES Slot Deluxe-sæt med 48 dele
652 kr
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Magna-tiles Castle Dlx + Micromags Deluxe Slot
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Magna-Tiles Magnetsæt - 48 Dele - Castle Deluxe + MicroMAGS
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Magna-Tiles Castle Deluxe 48 dele
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: magna tiles
Kategori: Byggelegetøj