Magna-Tiles Brandstation 50-dels sæt

Bedste pris
Stabil pris
537kr
700 krSPAR 23%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Magna-Tiles Brandstation 50-dels sæt lader børn bygge deres egen verden fyldt med action og redningsopgaver. Sættet indeholder en modulær brandbil med udtrækkelig stige, der kan tilpasses, så børn kan skabe skræddersyede redningskøretøjer. Perfekt til kreativ leg, hvor børn kan forestille sig spændende brandslukningsmissioner.

Magna-Tiles Brandstation 50-dels sæt koster lige nu 537 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 558 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (25. juli 2026) og 558 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 537 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Magna-Tiles Brandstation med lys og lyd, 50 dele
537 kr
+ 39 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Magna Tiles Brandstation™ sæt med 50 dele
687 kr
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Magna-Tiles Magnetsæt 50 Dele Fire Station + MicroMAGS
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Magna-tiles Brandstation Legesæt Med Lys Og Lyd 50 Dele
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: magna tiles
Kategori: Konstruktionssæt