Madrid Spejl

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.548 krSPAR 42%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Madrid Spejl er et elegant gulvspejl med en slank ramme i messing look, der tilføjer moderne elegance til dit hjem. Det rektangulære spejl er ideelt til både soveværelse og entré, og med målene 40x150 cm passer det perfekt til mindre rum, hvor det kan skabe en illusion af større plads.

Madrid Spejl koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (08. april 2026) og 899 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Madrid Spejl Messing look
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
House Nordic Madrid spejl 150
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Madrid gulvspejl, rektangulær spejlglas og messing aluminium
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spejl med ramme i messing look 40x150 cm 4001510
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Madrid Spejl Spejl, Aluminium, Messing Look 40X150 Cm
1.548 kr
+ fri fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Spejle