M18 HB5.5 Li-ion Batteri

Bedste pris
Faldet 20.0%
725kr
1.299 krSPAR 44%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

M18 HB5.5 Li-ion batteriet leverer op til 50% mere kraft end traditionelle batterier, hvilket gør det ideelt til el-værktøj, der kræver høj ydeevne. Med fokus på holdbarhed sikrer dette batteri længere driftstider og effektivitet, perfekt til professionelle og gør-det-selv-entusiaster.

M18 HB5.5 Li-ion Batteri koster lige nu 725 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 906 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 725 kr (07. juli 2026) og 906 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 725 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Milwaukee M18 5,5Ah HIGH OUTPUT REDLITHIUM-ION Batteri
725 kr
+ 55 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Milwaukee M18 HB5.5 18v Cordless High Output Li-ion Battery 5.5ah
906 kr
+ 39 kr fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Batteri 18V/5,5Ah High Output Li-ion M18 HB5.5
1.124 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Milwaukee M18 Red Lithium High Output batteri, 18V/5,5 Ah
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Elektrisk værktøj batterier