Luksus Overtræk Til Modulsæt

Bedste pris
Stabil pris
699kr
988 krSPAR 29%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Beskyt dit modulsæt med dette luksus overtræk, der er lavet af 210g/m2 600D polyester og PU behandlet for vandafvisning. Det sorte sæt af tre giver en stilfuld og praktisk løsning til udendørs møbler.

Luksus Overtræk Til Modulsæt koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (08. april 2026) og 699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Overtræk Til Modulsæt Sæt Af 3 7701070
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Luksus overtræk til modulsæt, 210g/m2 600D polyester PU behandlet, vandafvisende, sort, sæt af 3
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Luksus Overtræk Til Modulsæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort Sæt Af 3
890 kr
+ 49 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Luksus Overtræk Sort
930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Luksus overtræk havemøbler sæt med 3 sort
988 kr
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Havemøbler overtræk