LS Control ES 33

LS Control ES 33 er en manuel triacregulator designet til præcis hastighedsregulering af 1-fasede ventilatormotorer samt transformere og lys. Regulatoren inkluderer en indbygget afbryder og lysindikator, hvilket gør den nem at operere. Den er kompatibel med LK's Fuga serie og let at installere med standard Fuga monteringsmateriel.

LS Control ES 33 koster lige nu 428 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 386 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 386 kr (30. april 2026) og 452 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 428 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ls Control SpeedControl 15S W / ES 33
428 kr
+ 39 kr fragt
Total: 467 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
FUGA triacregulator ES 33 til ventilationsmotor, jernkerntransformer m.m., 230Vac / 50Hz, 1 modul, hvid LS Control
433 kr
+ 39 kr fragt
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
REGULATOR ES33/15S W 1,5A FUGA HVID
437 kr
+ 49 kr fragt
Total: 486 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LS Control regulator, hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
REGULATOR ES33/15S W 1,5A FUGA HVID
452 kr
+ 78 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LS Control regulator, hvid
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Regulator Es33/15S W 1,5A Fuga Hvid
465 kr
+ 64 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LS Control regulator, hvid
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LS Control regulator, hvid
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
LS Control regulering es33 1,5a afbr hvid
670 kr
+ 49 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ls Control
Kategori: Hjem og have