L'Oréal Professionnel Steampod 3.0

Bedste pris
Stabil pris
1.668kr
2.910 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev skånsom hårstyling med L'Oréal Professionnel Steampod 3.0. Dette innovative glattejern med dampteknologi giver et glansfuldt og sundt look, ideelt til daglig brug.

L'Oréal Professionnel Steampod 3.0 koster lige nu 1.668 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.140 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.668 kr (13. maj 2026) og 2.140 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.668 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
LOréal Professionnel Steampod 3.0 Glattejern
1.668 kr
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
LOreal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
1.945 kr
+ fri fragt
Total: 1.945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
LOréal Professionnel Steampod Steam Straightener 3.0
2.274 kr
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
LOreal Professional Steampod 3.0
2.910 kr
+ fri fragt
Total: 2.910 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Loreal Professionnel
Kategori: Glattejern