Logitech Zone Wired Headset

Logitech Zone Wired Headset tilbyder klar kommunikation med sin avancerede støjreducerende mikrofon. Det kablede design med USB-C tilslutning sikrer stabil lydforbindelse og er perfekt til kontorbrug. Specialdesignet til Microsoft Teams, gør det nemt at holde møder med optimal lydkvalitet.

Logitech Zone Wired Headset koster lige nu 741 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 732 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 732 kr (16. juni 2026) og 868 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 741 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone Wired MSFT Teams
741 kr
+ 39 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Zone kablet headset grafit
868 kr
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Wired Usb-c Microsoft Teams Grafit
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Wired Usb-c Microsoft Teams Grafit
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech hovedtelefoner med mikrofon (sort grafit) - USB/USBC
1.129 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone Wired Teams Headset
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.8%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset