Logitech Zone Vibe Wireless

3.9 (129 anmeldelser)

Logitech Zone Vibe Wireless Bluetooth hovedtelefoner tilbyder trådløs frihed med en rækkevidde på op til 30 meter. De er perfekte til både arbejdet og fritiden, med komfortabel over-the-ear design og pålidelig lydkvalitet. Ideelle til moderne kontormiljøer, især når det gælder videomøder og samtaler.

Logitech Zone Vibe Wireless koster lige nu 770 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 745 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 745 kr (07. juli 2026) og 875 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 770 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone Vibe Wireless Graphite
770 kr
+ 39 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Vibe Wireless Microsoft Teams Grafit
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Vibe Wireless Microsoft Teams Grafit
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone Vibe Wireless Trådløs Høretelefoner Sort Grå
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech Zone Vibe trådløse Bluetooth-hovedtelefoner - Grå grafit
1.109 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset