Logitech Zone Vibe 100

4.3 (1 anmeldelse)

Logitech Zone Vibe 100 trådløse headset kombinerer stil og funktionalitet. Med Bluetooth-forbindelse og en stødabsorberende mikrofon, får du krystalklar lyd til både arbejde og underholdning. Designet med 40 mm højttalere og blødt hukommelsesskum, sikrer det komfort hele dagen.

Logitech Zone Vibe 100 koster lige nu 608 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 580 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (23. juni 2026) og 614 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 608 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone Vibe 100 Graphite
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Zone Vibe 100 Trådløs Høretelefoner Sort
614 kr
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Zone Vibe 100 trådløs headset
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Zone Vibe 100 lette trådløse over ear-hovedtelefoner støjreducerende mikrofon GRAPHITE
678 kr
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone Vibe 100 Trådløs Høretelefoner Sort
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Headset Grafit
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone Vibe 100 Grafit
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
ZONE VIBE 100, Graphite
937 kr
+ fri fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Wireless Headset Zone Vibe 100
950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med baseffekt, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende
hovedtelefonernes driverteknologi: Dynamisk
kabellængde: 1,5 m