Logitech Zone 305

4.1 (36 anmeldelser)

Logitech Zone 305 er det ideelle trådløse headset til professionelle, der ønsker komfort og effektivitet. Med op til 20 timers batteritid og aktiv støjreduktion kan du fokusere på arbejdet uden afbrydelser. De justerbare høretelefoner sikrer optimal komfort, mens den krystalklare lyd leveres af kraftfulde 30 mm højttalerenheder.

Logitech Zone 305 koster lige nu 626 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 583 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 583 kr (04. juli 2026) og 643 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone 305 UC Version Sort
626 kr
+ 39 kr fragt
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Zone 305 Trådløs Høretelefoner Sort
643 kr
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone 305 Trådløs Høretelefoner Sort
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Zone 305 Headset UC, Midnight Black
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone 305 Uc + Receiver Sort
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone 305 Uc + Receiver Sort
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner Logitech 981-001453 sort
899 kr
+ 79 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset