Logitech Zone 305

4.1 (36 anmeldelser)

Logitech Zone 305 er et trådløst headset designet til komfort og effektivitet. Med Bluetooth-forbindelse og aktiv støjreduktion er det perfekt til arbejde og fritid. Nyd op til 20 timers lydafspilning og 16 timers taletid. Certificeret til Microsoft Teams, det er klar til professionelle samtaler.

Logitech Zone 305 koster lige nu 665 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 613 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 613 kr (16. april 2026) og 665 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 665 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone 305 MS Teams Sort
665 kr
+ 39 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Zone 305 Trådløs Høretelefoner Sort
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone 305 Trådløs Høretelefoner Sort
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Zone 305 Headset Teams, Midnight Black
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone 305 Teams + Receiver Sort
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone 305 Teams + Receiver Sort
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.6%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset