Logitech Zone 305

4.2 (44 anmeldelser)
Logitech Zone 305
Bedste pris
Stabil pris
461kr
859 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech Zone 305 er et trådløst headset certificeret til Microsoft Teams, som gør opkaldshåndtering enkel. Headsettet har doble MEMS-bom-mikrofoner med beamforming for klarere stemme og støjreduktion, så baggrundsstøj mindskes. 30 mm højtalerelementer leverer lyd, og Bluetooth 5.3 giver op til 30 meters rækkevidde. Oplades via USB-C og understøtter hurtigopladning.

Logitech Zone 305 koster lige nu 461 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 501 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 461 kr (18. juli 2026) og 501 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 461 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Zone 305 MS Teams Sort
461 kr
+ 39 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Zone 305 Trådløs Høretelefoner Sort
484 kr
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Zone 305 Stereo Microsoft Teams Sort
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Zone 305 Headset BT, Midnight Black
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Zone 305 Headset on-ear
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech