Logitech Z623

4.7 (6 anmeldelser)

Oplev en fyldig og detaljeret lyd med Logitech Z623 2.1-kanal højttalersystem. Det THX-certificerede system leverer en kraftfuld bas og klar diskant, ideelt til både musik og gaming. Med 200 watt total effekt er det designet til at give en medrivende lydoplevelse til din PC.

Logitech Z623 koster lige nu 997 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 972 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 972 kr (16. april 2026) og 997 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 997 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem
997 kr
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Z623 2.1 Kanal Sort
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Z623 PC Højttalere
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Z-623 2.1-kanal Højttalersystem
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z-623
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z-623
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech SPEAKER SYSTEM Z623
1.492 kr
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Z623 2.1 Speaker System, Black
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Z623 2.1 Højttalersystem Sort
1.510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Højttalere
antal batterier: 1 batteri
audioforstærker: Integreret forstærker
farve: Black, Silver
forstærkerstyrke: 200 W