Logitech Z533

Logitech Z533 højttalersystem leverer kraftfuld lyd til din PC. Med 60W RMS og en spidsbelastning på 120W sikrer den fremadrettede subwoofer en dyb bas. Tilslut op til tre enheder for fleksibel lydoplevelse.

Logitech Z533 koster lige nu 771 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 760 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 760 kr (06. maj 2026) og 778 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 771 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Z533 2.1-kanal Højttalersystem Sort
771 kr
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Z533 Black 2.1 Kanal Sort
778 kr
+ 39 kr fragt
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Z533 PC Højttalere
785 kr
Total: 785 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech Z533 Højttalersystem 2.1-kanal 60 Watt
805 kr
+ 49 kr fragt
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z533
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z533
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Z533 2.1-kanal Højttalersystem Sort
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Z533 Speaker System 2.1 med Subwoofer 2x 3,5 mm 60 W Sort
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Z533 Performance Speakers, Black
1.097 kr
+ fri fragt
Total: 1.097 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Z533 2.1 Højttalersystem
1.130 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Højttalere