Logitech Z-906

4.7 (3 anmeldelser)
Logitech Z-906
Bedste pris
Stabil pris
1.841kr
3.656 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Z-906 er et kraftfuldt 5.1-kanal højttalersystem, der bringer biografoplevelsen hjem til dig. Med 500 watt total effekt og THX-certificering leverer dette system dyb bas og krystalklare detaljer. Uanset om du ser film, spiller spil eller lytter til musik, skaber Z-906 en fordybende lydoplevelse i din stue.

Logitech Z-906 koster lige nu 1.841 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.126 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.841 kr (16. juli 2026) og 2.126 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.841 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Z-906 5.1-kanal Højttalersystem
1.841 kr
Total: 1.841 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Z906 5.1 Kanal Sort
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Z-906 PC Højttalere
2.126 kr
Total: 2.126 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech Z-906, 5.1 THX Certified Speakersystem
2.269 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.318 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Z906 5.1 Sourround Speaker
2.939 kr
+ fri fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Z906 5.1 Surround Sound Speaker, Black
3.051 kr
+ fri fragt
Total: 3.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z-906 + Bluetooth Adapter
3.176 kr
Total: 3.176 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Z-906 + Bluetooth Adapter
3.270 kr
Total: 3.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech SPEAKERS 5.1 Z906
3.656 kr
Total: 3.656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Højttalere
dybde: 32 cm
farve: Black
forstærkerstyrke: 500 W
konfiguration: 5.1 kanaler