Logitech Yeticaster GX

4.7 (26 anmeldelser)
Logitech Yeticaster GX
Bedste pris
Stabil pris
1.521kr
2.040 krSPAR 25%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Yeticaster GX er en dynamisk RGB gaming mikrofon designet til at forbedre din streaming-oplevelse. Med præcis lydoptagelse og justerbare RGB-lys giver den både stil og funktionalitet til dit gaming-setup. Ideel til gamere, der ønsker at fange og dele deres spil i høj kvalitet.

Logitech Yeticaster GX koster lige nu 1.521 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.521 kr (16. april 2026) og 1.521 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.521 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Yeticaster GX streaming mikrofon
1.521 kr
Total: 1.521 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G: Yeticaster GX
1.598 kr
+ fri fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Yeticaster GX dynamisk RGB-gamingmikrofon
1.952 kr
Total: 1.952 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Yeticaster Gx Dynamic Rgb Gaming Mic
2.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofoner